گل های زیبای خود را از البسکو.کام خریداری کنید.

سبد خرید خالی می باشد

جمع: ‎0 ریال

گل داودی

گل مینا یا گل داودی، سمبل محبت، مهربانى و شاعرانگى است و شایسته و درخور آدم هاى صمیمى و عاشق. گل داودی ازگل های زینتی متداولی است که ممکن است خیلی‌ها گل بریده ی آن را در گلدان داخل خانه نگهداری ویا برای هدیه دادن انتخاب کنند.

کشت و نگهداری گل داودی (به ویژه انواع کوتاه آن) در آپارتمان ها معمول است. علاوه بر آن می توان این گل زیبا را برای تزیین داخل باغچه کاشت. گل داودی به نور کامل احتیاج دارد ولی اواسط روزاز نور مستقیم بیزار می شود. بهترین درجه حرارت برای این گل در تمام طول سال 16 درجه سانتی گراد است.

اگر ازگل داودی داخل آپارتمان نگهداری می کنید هر 2هفته یکبار در تمام فصل های سال گیاه را آبیاری کنید و همیشه خاک را مرطوب نگه دارید. مواظب باتلاقی شدن خاک باشید و هرگز اجازه ندهید آب اضافی در گلدان باقی بماند.

گل داودی خواص دارویی بسیاری نیز دارد از آنجا که این گل غنی از ویتامین c است، مصرف چای آن در کاهش درد سینوزیت موثر است. چای گل داودی که خنک کننده طبیعی است، دمای بدن را پایین می آورد، نوشیدنی تقویت کننده ای برای کسی که تب دارد می باشد و در رفع گرما زدگی نیز موثر است. کمپرس این چای، تیرگی دور چشم را برطرف می کند. مصرف روزی ۲ لیوان چای گل داودی، فشار خون بالا را پایین می آورد.

در البسکو.کام دسته و تاج گلهای زیبایی از این گل خواهید دید، با مراجعه به سایت البسکو.کام گل مورد نظر خود را سفارش دهید تا به دست شما برسانیم.

 

مشبک  فهرست 

مشبک  فهرست