گل رزهای بسیار زیبایی را در البسکو.کام خواهید یافت.

سبد خرید خالی می باشد

جمع: ‎0 ریال

گل رز

Rosa در لاتین به معنایگل سرخ می باشد . از آغاز تاریخ، گل رز بیش از همه گلها در قلوب بشرجای گرفته و از وقتی که مردم از زیبایی درخشان گل، آگاهی یافته اند، گل رز یک سرو گردن از آنها بلند تربوده است. گل رز میراث بزرگی از افسانه وتاریخ را به همراه دارد. منشأ اصلی این گل آسیای جنوب شرقی و ایران گزارش شده است. زمان گل دادن گل رز از فصل بهار تا اواسط تابستان است. گلهای آن به رنگ سفید، صورتی، قرمز و بسیار خوشبو است.

اینگل سرشار از ویتامین E است و فواید دارویی فراوانی در زمینه مراقبت از پوست و درمان برخی ناراحتی های پوستی دارد. از آب گل رز برای تسكین برخی ناراحتی پوستی و ضد عفونی كردن برخی عفونت های چشمی استفاده می شود و همچنین آرامبخش و ضد افسردگی است و تنش های عصبی، زخم های گوارشی، امراض قلبی را كاهش می دهد.

به اندازه كافی به گل رز آب بدهید. یك بوته پرگل رز به طور متوسط در طول هفته به 10 گالن آب نیاز دارد. فقط به خاطر داشته باشید كه باید زمانی به گلها آب بدهید كه برگ ها به اندازه كافی زمان برای خشك شدن تا پیش از غروب آفتاب داشته باشند. این كار از ایجاد لكه های سیاه روی برگ ها جلوگیری بعمل می آورد.

در البسکو.کام دسته و تاج گلهای زیبایی از این گل خواهید دید، با مراجعه به سایت البسکو.کام گل مورد نظر خود را سفارش دهید تا به دست شما برسانیم.

 

مشبک  فهرست 

مشبک  فهرست