مرکز خرید و فروشگاه اینترنتی البسکو.کام

0

سبد خرید خالی است

آي‌پاد تاچ (iPod Touch)

آی‌ پاد تاچ نام یكی از مدیاپلیرهای شركت اپل است كه نخستین بار سپتامبر سال 2007 میلادی عرضه شد. طراحی ظاهری این پخش كننده شباهت بسیاری به آیفون دارد و همچون آیفون نمایشگر آن چندلمسی و بسیار كارآمد است.

آی ‌پاد تاچ نخستین آی ‌پادی است كه وای فای و  امكان دسترسی بی سیم به سایت اپل و آی‌تیونز دارد. این محصول دو سال بعد از عرضه بیش از 45 میلیون فروش در سرتاسر جهان داشته است كه آمار بسیار خوبی است.

تا به حال چهار نسخه از آی ‌پاد تاچ به بازار عرضه شده‌اند كه هر كدام ویژگی جدیدی نسبت به نسخه‌ها پیشین دارند. به طور مثال، به نسل دوم  iPod Touch كلیدهای فیزیكی كنترل صدا، بلندگو و نایك پلاس داخلی، پشتیبانی ازبلوتوث و سوكت میكروفون اضافه شده است. یا مثلا نمایشگر نسل چهارم رتینا است و دو دوربین در جلو و عقب دارد.

مركز خرید اینترنتی البسكو.كام انواع مختلف آی‌ پاد تاچ را با ظرفیت‌های حافظه مختلف به فروش می‌رساند. همه مدل‌ها جدول مشخصات، عكس، رنگ و باكسی به محصولات مرتبط دارند. كاربر می‌تواند پیش از خرید، آی ‌پاد تاچ موردنظرش را از هر لحاظ  بررسی و مقایسه و مدل مناسب را انتخاب كند. همه این مدل‌ها تحت گارانتی و ضمانت اجرایی یك ساله البسكو.كام قرار دارند.

 

موارد 6

کالا در هر صفحه
    [1]

تنظیم جهت نزولی

موارد 6

کالا در هر صفحه
    [1]

تنظیم جهت نزولی

© 2014 Albasco.com Online Shopping Center. Iran