خرید اینترنتی انواع محصولات پاناسونیک در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام

سبد خرید خالی می باشد

جمع: ‎0 ریال

پاناسونیک - PANASONIC

اگر قصد خرید‌ هر یک از محصولات پاناسونیک (PANASONIC) را دارید، مرکز خرید‌ اینترنتی البسکو.کام، بهترین انتخاب برای شما است.

 

یکی از معروف ترین شرکت‌ها در زمینۀ تولید لوازم الکتریکی، پاناسونیک (PANASONIC) است که در سال 1918، به وسیلۀ "کونوسوکی ماتسوشیتا" و تنها با 100 ین ( 1 دلار) پایه گذاری شد.

کونوسوکی ماتسوشیتا، یک برق‌ کار جوان بود که توانست سرپیچ لامپ را به عنوان اولین فعالیت و محصول خود به بازار عرضه کند، پس از آن دو شاخۀ تبدیل برق و شارژرهای لامپ‌های دوچرخه را با نشان ناسیونال (NATIONAL) وارد بازار کرد و در سال 1925 این نشان را برای شرکتش به ثبت رسانید.

امروزه شرکت ماتسوشیتا، که با نشان معروف پاناسونیک (PANASONIC) شناخته می‌شود، یکی از بزرگترین شرکت‌های الکتریکی دنیاست که توانست با تکیه بر شعار معروف خود، " ایده پردازی برای زندگی" و فلسفۀ مدیریتِ " توجه به انسان"، تغییر ی شگرف در بازار جهانی لوازم الکتریکی به وجود آورد.

در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام، انواع تلفن بی سیم و معمولی، پروژکتور، دوربین فیلمبرداری، دوربین عکاسی، هدست، سینمای خانگی و LCD پاناسونیک (PANASONIC) در طرح و مدل‌های مختلف به فروش می‌رسد.

 

مشبک  فهرست 

مشبک  فهرست