انواع محصولات سامسونگ در مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام

سبد خرید خالی می باشد

جمع: ‎0 ریال

سامسونگ - SAMSUNG

اگر قصد خرید‌ هر یک از محصولات سامسونگ (SAMSUNG) را دارید، مرکز خرید‌ اینترنتی البسکو.کام، بهترین انتخاب برای شما است.

شرکت سامسونگ (SAMSUNG) یا سامسونگ الکترونیکس، یک شرکت مستقر در کره و فعال در زمینۀ الکترونیک و فناوری اطلاعات است که توسط یک برنج فروش با نام " لیی بیونگ چول" پایه گذاری شد. دفتر اصلیسامسونگ (SAMSUNG) در شهر سئول است و در بیش از 100 کشور جهان فعالیت دارد. دفاتر شرکت سامسونگ (SAMSUNG) در یک یا چند ساختمان خلاصه نمی‌شود بلکه این شرکت، هشت شهر از شهرهای کره جنوبی را به نام شهرهای دیجیتالی سامسونگ در اختیار دارد. در این شهرها کارمندان سامسونگ مشغول به فعالیت هستند و این شهرها دارای بانک، بیمارستان، ورزشگاه، رستوران و شهربازی هستند.

سامسونگ (SAMSUNG)، در زبان کره‌ای به معنای سه ستاره است و منظور بنیانگذار مجموعۀ سامسونگ از انتخاب این اسم، اهداف سه گانۀ شرکتش بود، اینگه بزرگ و پر قدرت باشد و تا ابد باقی بماند. این شرکت در 5 زمینۀ رسانه دیجیتال، شبکه ارتباطی فنی، لوازم خانگی، نیمه هادی و LCD کار می‌کند.

در مرکز خرید اینترنتی محصولات مختلفی چون موبایل، دوربین عکاسی، دوربین فیلمبرداری، سینما خانگی، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، ماکروویو و غیره از این برند پرطرفدار با تنوع طرح و مدل وجود دارد.

 

مشبک  فهرست 

صفحه:
  1. 1
  2. 2

مشبک  فهرست 

صفحه:
  1. 1
  2. 2